UWAGA!!!: W związku z ostrzeżeniem Rządowego Zespołu Reagowania na Incydenty Komputerowe CERT.GOV.PL, o możliwych atakach informatycznych, zalecamy stosowanie haseł jednorazowych do wykonywania każdej operacji (również realizacji definicji przelewów).

UWAGA!!!: Informujemy Szanownych Klientów, iż zaobserwowano w sieci internetowej wzmożoną aktywności, złośliwego oprogramowania malware VMZeus - mutacja na bazie kodu źródłowego ZeuSa 2.0.8.9,  odpowiedzialnego m.in. za kradzieże danych logowania do kont poczty elektronicznej i kanałów elektronicznych. W związku z tym prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zaopatrzenie swojego komputera w skuteczne i aktualne oprogramowanie antywirusowe, oraz systematyczne skanowanie dysków.

UWAGA VBKlip: Informujemy Państwa o nowym zagrożeniu dla użytkowników bankowości elektronicznej: VBKlip. Jest to rodzaj malware’u, którego działanie polega na podmianie numeru rachunku bankowego skopiowanego do schowka. W ten sposób, kopiując numer konta i następnie wklejając go w formatce przelewu następuje podmiana nr rachunku odbiorcy, przelew wysyłany jest więc na inne konto niż zamierzaliśmy. W związku z powyższym sugerujemy ręczne wpisywanie nr konta odbiorcy lub korzystanie z funkcji przelewów zdefiniowanych.